Etiler Halı Yıkama

Etiler Halı Yıkama

Etiler Halı Yıkama başta olmak üzere tüm İstanbul Halı Yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarımız evimizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden maalesef sizin için zaman zaman temizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir.

Çünkü Evinizde yapmış olduğunuz halı temizliği istenilen sonucu vermeyebilir, zira halılarınız temizlik sonrası oluşan parlak yüzeyi sizi yanıltmamalı, unutulmamalı ki; halıların kiri dibe itme özellikleri vardır ve parlak yüzeyine aldandığınız  halılarınız diplerinde hiçte hijyenik olmayan bir görüntü oluşturmuş olabilirler.

Bunun yanı sıra halılarınız tam olarak kurutulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir. Bunun sonucu olarak ta halılarınız zamanından çok daha önce eskiye bilirler.

Etiler Halı Yıkama İşlemleri

Etiler halı yıkama işlemi için tesislerimize gelen halılar öncelikle toz alma makinelarimiz da itina ile geçirilerek yıkama öncesinde ön temizlikten geçer. Sonrasında halı cinsine göre ayrılan halılar son sistem makineler de antibakteriyel şampuanlarla hem ön yüzü hemde arka yüzü deneyimli çalışanlarımızın kontrolünde yıkanır.

Yıkama işlemi biten halılar sonrasında sıkma makinalarına alınarak sıkma işlemi tamamlanır. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra genel olarak % 95 kuru olarak makinadan çıkan halılar asma işlemine alınarak tamamen kuruması beklenir. Kuruma işlemi tamamlanan halılar sonrasında kontrol ve paketleme bölümüne alınarak poşetlenir ve paketlenir.

Teslim edileceği bölgelere göre ayrılır ve evinize kadar teslim edilir. Halı yıkama aşamalarımız detaylıca yukarıdaki gibidir. Halı yıkama denilince akla ilk gelen halıdaki akarlar olmalıdır.

-En önemli ev içi allerjendir. Sıcak ve nemli ortamlarda kolaylıkla çoğalabilen gözle görülemeyen (mikroskopik) canlılardır. Akarların vücut proteinleri ve dışkıları allerjenik özelliktedir.

-Akar allerjenleri özellikle halı, yastık, yatak ve benzeri gibi üzerinde toz tutan ev eşyalarında yüksek oranda bulunmaktadır. Halınıza önem verdiğiniz kadar sağlığınıza da önem veriniz. Halılarınızı profesyonel ellere Beyoğlu Halı Temizleme firmasına teslim ediniz.

Etiler Yerinde Halı Yıkama 

Etiler yerinde halı temizleme olarak; iş yerleriniz de ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı ve halı flexlerinizi uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla antibakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız.

Öncelikle toz alma işlemi yapılır ve yerinde yıkama işlemine başlamadan önce ön temizlik yapılmış olur. Halı cinsine göre kullandığımız şampuanlarla yıkama ve köpürtme işlemine başlanır.

Uzman ekiplerimiz sonrasında yerinde yıkama işlemi biter bitmez vakumlama işlemine geçer ve halı yada halıflexleriniz köpükten arındırılır. Son olarak bol su verilerek durulama işlemine geçilir. Son sistem yerinde yıkama makinalarımızla vakumlama işlemi bittikten sonra halıdaki tüm nem ve ıslaklık alınmış olur ve ertesi güne halılarınız ve halı flexleriniz kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Sunduğumuz Yerler: Camii´ler, Kuran Kursları, Oteller, işyerleri , Evler, Plazalar, Residence ve Depolardır. Profesyonel Yerinde Halı Yıkama Hizmeti sizler için.

Cihangir Halı Yıkama

Etiler Halı Temizleme Otomatik Makinelerle

Etiler halı temizleme son teknolojik makinelerimizle, profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır.

Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. Firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

Halı yıkama hizmetinde servis düzenli olmalı, her bölgeye aynı kalitede hizmet sunmalıdır. Servis personeli müşterilere karşı güler yüzlü davranmalı, konuşması, hal ve hareketlerine çok dikkat etmelidir. Servisle firmamıza getirilen halılar lekelerinin yumuşatılması için mutlaka suda bekletilmelidir.

Halı yıkama işleminde otomatik makinayla itinayla ön yıkama, ana yıkama, durulama işleminden sonra sıkma makinasın da yüzde doksan beş kuru yüzde beş nemli oluncaya dek sıkma gerçekleşmelidir.

Halı yıkama şampuanları insan sağlığını tehdit eden kimyasallar içermemeli ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır. Halı üzerinde kalıntı kalmamalı, parlaklık vermeli, halıyı yıpratmak yerine ömrünü uzatacak nitelikte olmalıdır.

Etiler Halı Temizleme Son Teknolojik Ekipman

Ayrıca tam olarak kurutulmamış olan halılarınızın yaymış olduğu nem evinizde zararlı bakterilerin yerleşimi için uygun zemin hazırlamaktadır. Bu saymış olduğumuz olumsuzlukların engellenmesi ve halılarınızın tam olarak ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için  Halı ve Koltuk  yıkama olarak, yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Beyoğlu Halı Temizleme olarak; Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Perde Yıkama, Stor Yıkama, Yorgan Yıkama hizmetleri vermekteyiz. Etiler Halı Yıkama ve Etiler Halı Temizleme hizmetleri Beyoğlu Halı Temizleme olarak son teknoloji ekipmanlarla yapılır. Uzman ekip arkadaşlarımıza bir telefon kadar yakınsınız.

Back To Top
Call Now Button
WhatsApp chat